Om oss

Frimisjonen er Misjonkirken Norges menighet i Tromsø. Menigheten har ca. 100 medlemmer, og vi har plass til flere! Vi ønsker å være et fellesskap hvor alle kan finne sin plass i menigheten og vokse nærmere Jesus og hverandre. Vi ønsker å oppnå dette blant annet gjennom livsnære grupper og nådegavebasert tjeneste (Naturlig Menighetsutvikling). Hver søndag feirer vi gudstjeneste, et samlende høydepunkt for alle i menigheten.

Frimisjonen er tilsluttet Misjonskirken Norge, som er engasjert i misjonsarbeid i blant annet Colombia, Hong Kong og Kongo. Frimisjonen støtter spesielt misjonsprosjektet Jakobs Hus i Colombia. Jakobs hus hjelper hvert år mellom 20 og 30 barn i alderen syv til tolv år ut av et liv preget av rusmisbruk.

Misjonskirken Norge eier og driver også Ansgarskolen i Kristiansand.

Ønsker du å komme i kontakt med oss kan du sende oss en e-post, ringe oss, komme innom kontoret eller komme på gudstjenestene våre. Kontaktinformasjon finner du her. Kontonummer og organisasjonsnummer finner du her.

Informasjon om styret vårt finner du her.

Siste 5 artikler:

Startpunkt

Er du ny i byen? Les hele

Kafégudstjeneste 5. mai

"Sant for deg = sant for meg?" Les hele

Karneval på B-Tweens

Vi skal ha Karneval på B-Tweens, i samhold med... Les hele

Fasteuke

Velkommen til fasteuken! Les hele

Julemarked på Frimisjonen 16.-17. november

Det tradisjonsrike julemarkedet på Frimisjonen... Les hele

Nyhetsarkiv
Følg oss på Facebook
Gi en gave
Misjonskirken Norge
Jakobs hus