Om oss

Frimisjonen er Misjonkirken Norges menighet i Tromsø. Menigheten har ca. 100 medlemmer, og vi har plass til flere! Vi ønsker å være et fellesskap hvor alle kan finne sin plass i menigheten og vokse nærmere Jesus og hverandre. Vi ønsker å oppnå dette blant annet gjennom livsnære grupper og nådegavebasert tjeneste (Naturlig Menighetsutvikling). Hver søndag feirer vi gudstjeneste, et samlende høydepunkt for alle lag i menigheten.

Frimisjonen er tilsluttet Misjonskirken Norge og er derfor engasjert i misjonsarbeid i blant annet Colombia, Hong Kong og Kongo. Vi støtter spesielt misjonsprosjektet Jakobs Hus i Colombia. Jakobs hus hjelper hvert år mellom 20 og 30 barn, i alderen syv til tolv år, ut av et liv preget av rusmisbruk.

Misjonskirken Norge eier og driver også Ansgarskolen i Kristiansand.

Ønsker du å komme i kontakt med oss kan du sende oss en mail, ringe oss, komme innom kontoret eller komme på gudstjenestene våre. Kontaktinformasjon finner du her. Kontonummer og organisasjonsnummer finner du her.

Informasjon om styret vårt finner du her.

Leder for huskomiteen er Raymond Walsnes.

Siste 5 artikler:

Karneval på B-Tweens

Vi skal ha KArneval på B-Tweens, i samhold med... Les hele

Fasteuke

Velkommen til fasteuken! Les hele

Julemarked på Frimisjonen 16.-17. november

Det tradisjonsrike julemarkedet på Frimisjonen... Les hele

Samlivskurs 26.-27. oktober 2018

Vanskelig å få tid til den viktigste i en travel... Les hele

Kafégudstjeneste 9. september

"You only live once?" Les hele

Nyhetsarkiv
Følg oss på Facebook
Gi en gave
Misjonskirken Norge
Jakobs hus