Om oss

Frimisjonen er Misjonsforbundets menighet i Tromsø. Menigheten har ca. 100 medlemmer, og vi har plass til flere! Vi ønsker å være et fellesskap hvor alle kan finne sin plass i menigheten og vokse nærmere Jesus og hverandre. Vi ønsker å oppnå dette blant annet gjennom livsnære grupper og nådegavebasert tjeneste (Naturlig Menighetsutvikling). Hver søndag feirer vi gudstjeneste, et samlende høydepunkt for alle lag i menigheten.

Frimisjonen er tilsluttet Misjonskirken Norge og er derfor engasjert i misjonsarbeid i blant annet Colombia, Hong Kong og Kongo. Vi støtter spesielt misjonsprosjektet Jakobs Hus i Colombia. Jakobs hus hjelper hvert år mellom 20 og 30 barn, i alderen syv til tolv år, ut av et liv preget av rusmisbruk.

Misjonsforbundet eier og driver også Ansgarskolen i Kristiansand.

Ønsker du å komme i kontakt med oss kan du sende oss en mail, ringe oss, komme innom kontoret eller komme på gudstjenestene våre. Kontaktinformasjon finner du her. Kontonummer og organisasjonsnummer finner du her.

Informasjon om styret vårt finner du her.

Leder for huskomiteen er Raymond Walsnes.

Siste 5 artikler:

Ledige stillinger

Frimisjonen søker barne- og ungdomsarbeidere Les hele

Dansegruppe

Bli med i Frimisjonens dansegruppe for barn! Les hele

Seminar om Tvil

"Tvil er en naturlig del av det å tro." Les hele

Selskapslokaler til leie

Frimisjonen har nyoppussede selskapslokaler til... Les hele

Norsk-kafé / Norwegian language café

Annen hver søndag kl 12:30 / Every other Sunday... Les hele

Nyhetsarkiv
Følg oss på Facebook
Gi en gave
Jakobs hus
Misjonsforbundet