Om oss

Frimisjonen er Misjonsforbundets menighet i Tromsø. Menigheten har ca. 100 medlemmer, og vi har plass til flere! Vi ønsker å være et fellesskap hvor alle kan finne sin plass i menigheten og vokse nærmere Jesus og hverandre. Vi ønsker å oppnå dette blant annet gjennom livsnære grupper og nådegavebasert tjeneste (Naturlig Menighetsutvikling). Hver søndag feirer vi gudstjeneste, et samlende høydepunkt for alle lag i menigheten.

Frimisjonen er tilsluttet Misjonskirken Norge og er derfor engasjert i misjonsarbeid i blant annet Colombia, Hong Kong og Kongo. Vi støtter spesielt misjonsprosjektet Jakobs Hus i Colombia. Jakobs hus hjelper hvert år mellom 20 og 30 barn, i alderen syv til tolv år, ut av et liv preget av rusmisbruk.

Misjonsforbundet eier og driver også Ansgarskolen i Kristiansand.

Ønsker du å komme i kontakt med oss kan du sende oss en mail, ringe oss, komme innom kontoret eller komme på gudstjenestene våre. Kontaktinformasjon finner du her. Kontonummer og organisasjonsnummer finner du her.

Informasjon om styret vårt finner du her.

Leder for huskomiteen er Raymond Walsnes.

Siste 5 artikler:

B-tweensfest!

Går du i 5.-7- klasse? Velkommen til black and... Les hele

Suppe til 7

Suppe til 7 er et hyggelig middagsfellesskap! Les hele

Stilling ledig

Frimisjonen søker pastor i inntil 100% stilling. Les hele

Godhetstur

6.-8. oktober blir det godhetstur til Borgen Les hele

Kafégudstjeneste

Velkommen til kafégudstjeneste på Frimisjonen! Les hele

Nyhetsarkiv
Følg oss på Facebook
Gi en gave
Jakobs hus
Misjonsforbundet