Bønnetjenesten

Bønn er sentralt i alle kristnes liv og i alt kristent arbeid. Du er velkommen på våre bønnesamlinger.

Vi møtes hver 3. tirsdag i måneden for å be for menighetens arbeid, for bønneemner som kommer og for byen vår. Noen av våre deltakere er også tilgjengelig for forbønn i etterkant av gudstjenestene.  Oversikt over de neste samlingene finner du i kalenderen.

Har du noe du ønsker forbønn for er det anleding å sende sms til Berit Leiknes Tlf: 98 63 63 12. Fint om du kan si i fra at bønnebegjæret bare skal bli bedt på bønnesamling eller om det også kan sendes til de andre i menigheten som er med og ber. 

Det er også anleding å være med i bønn selv om du ikke har anleding å delta på tirsdagene. Dersom du ønsker å være med i menighetens bønnenettverk og få bønneemner på telefonen, ta kontakt med Berit Leiknes.

Siste 5 artikler:

B-tweensfest!

Går du i 5.-7- klasse? Velkommen til black and... Les hele

Suppe til 7

Suppe til 7 er et hyggelig middagsfellesskap! Les hele

Stilling ledig

Frimisjonen søker pastor i inntil 100% stilling. Les hele

Godhetstur

6.-8. oktober blir det godhetstur til Borgen Les hele

Kafégudstjeneste

Velkommen til kafégudstjeneste på Frimisjonen! Les hele

Nyhetsarkiv
Følg oss på Facebook
Gi en gave
Jakobs hus
Misjonsforbundet