Bønnetjenesten

Bønn er sentralt i alle kristnes liv og i alt kristent arbeid. Du er velkommen på våre bønnesamlinger.

Vi møtes hver 3. tirsdag i måneden for å be for menighetens arbeid, for bønneemner som kommer og for byen vår. Noen av våre deltakere er også tilgjengelig for forbønn i etterkant av gudstjenestene.  Oversikt over de neste samlingene finner du i kalenderen.

Har du noe du ønsker forbønn for er det anleding å sende sms til Berit Leiknes Tlf: 98 63 63 12. Fint om du kan si i fra at bønnebegjæret bare skal bli bedt på bønnesamling eller om det også kan sendes til de andre i menigheten som er med og ber. 

Det er også anleding å være med i bønn selv om du ikke har anleding å delta på tirsdagene. Dersom du ønsker å være med i menighetens bønnenettverk og få bønneemner på telefonen, ta kontakt med Berit Leiknes.

Siste 5 artikler:

Startpunkt

Er du ny i byen? Les hele

Kafégudstjeneste 5. mai

"Sant for deg = sant for meg?" Les hele

Karneval på B-Tweens

Vi skal ha Karneval på B-Tweens, i samhold med... Les hele

Fasteuke

Velkommen til fasteuken! Les hele

Julemarked på Frimisjonen 16.-17. november

Det tradisjonsrike julemarkedet på Frimisjonen... Les hele

Nyhetsarkiv
Følg oss på Facebook
Gi en gave
Misjonskirken Norge
Jakobs hus